202. Dívčí akt
Autor: Ivo Klečka
(1927 Praha - ? ?)
signováno vpravo dole
Šířka: 33 cm, výška: 45 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 09.10.2024 21:07 SELČ
Zbývá: 18d 9h 12m 19s
Vyvolávací cena: 800 Kč