Přístav v Diep
Autor: Jurgen Wrangel
(1881 Genarp - 1957)
Signováno a datováno vlevo dole, rámováno, na reversu autorský popisek a výstavní štítky
Technika: olej na plátně
Šířka: 65 cm, výška: 54 cm, rámování: pošk. 70 x 81 cm
Konec dražby: 04.06.2024 21:15 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 8 500 Kč