V. Hoffmann - Alandská krajina
Signováno a datováno vlevo dole, rámováno.
Technika: olej na kartonu, datace: 1925
Šířka: 35,5 cm, výška: 27 cm, rámování: 33 x 41,5
Konec dražby: 21.08.2024 20:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč