Květina
Autor: Josef Dlabal
(1920 ? - 2004 ?)
Přisouzeno autorovi
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 26 cm, výška: 25,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 19.12.2023 21:13 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč