Koně za humny
Autor: Ferdinand Vlk
(1899 Kolín - ?)
monogramováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 61 cm, výška: 34 cm, rámování: 52 x 80
Stav: poškozeno
Konec dražby: 11.07.2024 21:17 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč