Deštivý den
Autor: Josef Beran
(1916 Chropyně - 1989 Uherské Hradiště)
Signováno a datováno vpravo dole, na reversu štítek ČFVU a galerie Mazur. Zaskleno a rámováno.
Technika: tempera, datace: 1962
Šířka: 57 cm, výška: 42 cm, rámování: 52,5 x 67,5 cm
Konec dražby: 11.09.2024 20:48 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč