Antikvariát
Autor: Alix Büchen
(1948 Berlín - 2002 Berlín)
značeno tužkou dole pod grafikou, název, na reversu autorský přípis
Technika: suchá jehla, datace: 1974
Šířka: 41 cm, výška: 30,5 cm, rámování: volný tisk
Stav: poškozeno
Konec dražby: 09.09.2024 21:21 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč