Ve společnosti
Autor: Alix Büchen
(1948 Berlín - 2002 Berlín)
značeno tužkou dole pod grafikou, na reversu autorský přípis
Datace: 1975
Šířka: 58 cm, výška: 41,5 cm, rámování: volný tisk
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.09.2024 21:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč