Rodinná večeře
Autor: Alix Büchen
(1948 Berlín - 2002 Berlín)
značeno tužkou dole pod grafikou, název, značeno 2/24, na reversu autorský přípis
Technika: suchá jehla, datace: 1975
Šířka: 32,5 cm, výška: 26 cm, rámování: volný tisk
Konec dražby: 09.09.2024 20:51 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč