Společnost
Autor: Alix Büchen
(1948 Berlín - 2002 Berlín)
značeno tužkou dole pod grafikou, na reversu autorský přípis
Technika: lept, datace: 1971
Šířka: 23,5 cm, výška: 32,5 cm, rámování: volný tisk
Konec dražby: 09.09.2024 20:50 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč