Polibek
Autor: Alix Büchen
(1948 Berlín - 2002 Berlín)
značeno tužkou dole pod grafikou, na reversu autorský přípis
Datace: 1977
Šířka: 49 cm, výška: 38 cm, rámování: volný tisk
Konec dražby: 09.09.2024 20:50 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč