Muž na provaze
Autor: Alix Büchen
(1948 Berlín - 2002 Berlín)
signováno a datováno vpravo dole, signováno a datováno i na reverzu, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1973
Šířka: 85,5 cm, výška: 66,5 cm, rámování: 67 x 87
Konec dražby: 21.08.2024 20:33 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 6 000 Kč