Hoffnungen
Autor: Alix Büchen
(1948 Berlín - 2002 Berlín)
signováno a datováno vpravo dole, na reverzu název a signatura, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1971
Šířka: 80 cm, výška: 61 cm, rámování: 61,5 x 81
Konec dražby: 21.08.2024 20:32 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 6 000 Kč