158. Zimní krajina L formát
Autor: František Sádovský
(1909 - 1992)
signováno vlevo dole, rámováno, paspartováno a zaskleno
Technika: tempera, materiál: karton, datace: 1968
Šířka: 67,5 cm, výška: 23,5 cm, rámování: 54 x 96,5
Konec dražby: 08.10.2024 20:52 SELČ
Zbývá: 17d 6h 56m 36s
Vyvolávací cena: 600 Kč