Krajina
Autor: František Jiroudek
(1914 Lhota u Semil - 1991 Praha)
Monogramováno vpravo dole, na reversu autorský přípis, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: litografie
Šířka: 31,5 cm, výška: 15,5 cm, rámování: 38 x 48
Konec dražby: 09.09.2024 20:44 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč