286. V přístavu
Autor: G. Wallerstein
(19. stol.)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na dřevě
Šířka: 65,5 cm, výška: 40 cm, rámování: 65,5 x 90,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.02.2022 21:27 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč