Konvolut 3ks grafik

Autor: Jiří Slíva
(1947 Plzeň)

Signováno a datováno, zaskleno a rámováno.
Technika: různé
Šířka: 9-12 cm, výška: 13-16,5 cm, rámování: 22-27 x 16,5-20,5 cm

Konec dražby: 09.09.2024 21:30 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 200 Kč