50. Milenecký pár
Autor: Karel Kostial
(1878 Vrchlabí - ?)
signováno monogramem vpravo dole
Šířka: 20,5 cm, výška: 14 cm, rámování: volný list
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.10.2024 20:16 SELČ
Zbývá: 17d 17h 30m 50s
Vyvolávací cena: 400 Kč