Výhled na moře
Pravděbodobně francouzská škola, podle modelů Claude Josepha Verneta (1714-1789).
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 65 cm, rámování: 80 x 63
Konec dražby: 21.08.2024 20:11 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč