Triumf Toreadora
Autor: Salvador Dalí
(1904 Figueres - 1989 Figueres, Španělsko)
signováno autorem tužkou i v tisku uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: litografie, datace: 1969
Šířka: 50 cm, výška: 64,5 cm, rámování: 78 x 62
Konec dražby: 11.09.2023 20:51 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč