La estrella de mar
Autor: Salvador Dalí
(1904 Figueres - 1989 Figueres, Španělsko)
originální dlaždice navržené Salvadorem Dalím v roce 1954, vyrobené v limitovaném počtu v souborech po šesti kusech, rámováno do reprezentativních nových rámů, signováno v dekoru
Technika: kombinovaná technika, datace: 1954
Šířka: 20 cm, výška: 20 cm, rámování: 43 x 43 cm
Konec dražby: 06.08.2024 20:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč