Bacchanale
Autor: Salvador Dalí
(1904 Figueres - 1989 Figueres, Španělsko)
signováno a datováno v tisku, značeno vlevo dole
Datace: 2004
Šířka: 68 cm, výška: 50 cm, rámování: volný tisk
Konec dražby: 11.07.2024 20:54 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 250 Kč