201. Abstrakce
Autor: Joan Miró
(1893 Barcelona - 1983 Palma de Mallorca, Španělsko)
v polovině přehnuto
Technika: litografie
Šířka: 50 cm, výška: 32 cm, rámování: volný list
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.10.2024 21:06 SELČ
Zbývá: 18d 9h 31m 0s
Vyvolávací cena: 3 000 Kč