Figurální téma
Autor: Erik Viktorson
(1912 Halltorp, Švédsko)
Signováno monogramem E V vpravo dole
Technika: olej na sololitu
Šířka: 7 cm, výška: 14 cm, rámování: 23 x 16 cm
Konec dražby: 06.06.2024 21:39 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč