224. Klidný potok - XL Formát
Autor: Hugo Carlberg
(1880 - 1943)
signováno na reverzu, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 108 cm, výška: 85,5 cm, rámování: 95,5 x 118,5
Konec dražby: 08.10.2024 21:14 SELČ
Zbývá: 17d 7h 25m 56s
Vyvolávací cena: 2 500 Kč