Rozprava na náměstí

restaurátorská dokumentace k dispozici, rámováno v masivním galerijním rámu.
Technika: olej na dřevě, datace: 18. stol. ?
Šířka: 27 cm, výška: 20 cm, rámování: 43 x 50 cm
Stav: odborně restaurováno

Konec dražby: 09.09.2024 20:16 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 12 500 Kč