Cesta do vsi
Autor: Ludvík Voneš
(1910 Třebíč - 1978 Brno)
Signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: tempera
Šířka: 39 cm, výška: 28 cm, rámování: 44,5 x 54,5 cm
Konec dražby: 04.06.2024 21:23 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč