Dívka
signováno a datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno
Technika: kresba, datace: 1894
Šířka: 46,5 cm, výška: 58,5 cm, rámování: 68,5 x 57 cm
Konec dražby: 04.06.2024 21:44 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč