Pohled na řeku
Autor: Mahelka Jindřich
(1919 Přelouč - 1990 Nové Město na Moravě)
signováno tužkou vpravo dole
Technika: litografie
Šířka: 31,5 cm, výška: 16 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 20.08.2024 21:01 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč