183. Statek v zimě
Autor: Václav Tajovský
(1922 Poděbrady - 2001 Jihlava)
signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: tempera, materiál: karton
Šířka: 44,5 cm, výška: 33 cm, rámování: 44,5 x 55,5 cm
Konec dražby: 08.10.2024 21:00 SELČ
Zbývá: 17d 9h 0m 29s
Vyvolávací cena: 800 Kč