Krajina s rybníkem a krávami
Autor: Louise J. Guyot
(1841 Francie - 1889)
signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek
Technika: olej na malířské desce, datace: 1887
Šířka: 86 cm, výška: 57 cm
Konec dražby: 20.08.2024 20:17 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 7 500 Kč