Krajina s rybníkem a krávami

Autor: Louise J. Guyot
(1841 Francie - 1889)

signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek
Technika: olej na malířské desce, datace: 1887
Šířka: 86 cm, výška: 57 cm

Konec dražby: 20.08.2024 20:17 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 7 500 Kč