Dostaveníčko
Barevně glazovaný porcelán. Značeno vzadu dole podglazurní značkou německé porcelánky, muž má chybějící pravou ruku
Materiál: porcelán
Výška: 20 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 11.07.2024 21:42 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč