Bušta - Chalupy v zimě
Signováno a datováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: tempera, datace: 1967
Šířka: 52,5 cm, výška: 40 cm, rámování: 46,5 x 59 cm
Konec dražby: 04.06.2024 21:42 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč