Řeka
Autor: Jiří Votýpka
(1912 Tábor - 1972 Náchod)
Technika: akvarel, datace: 1943
Šířka: 40 cm, výška: 27 cm, rámování: 46 x 60 cm
Konec dražby: 11.09.2024 20:26 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč