Žena
Autor: Jiří Votýpka
(1912 Tábor - 1972 Náchod)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1944
Šířka: 40 cm, výška: 60 cm, rámování: 77,5 x 57,5 cm
Konec dražby: 04.06.2024 20:17 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč