Cihlářová - konvolut 6ks
soubor 6 obrazů v rámech, některé signovány
Technika: olej na malířské desce
Šířka: cca 18 cm, výška: cca 13 cm, rámování: cca 36 x 28
Konec dražby: 10.07.2024 21:41 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč