Alpská krajina
Autor: H Salvatore
(? Itálie)
signováno vlevo dole, na jednom místě oděrka, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 72 cm, výška: 98 cm, rámování: 117 x 92 cm
Stav: restaurováno
Konec dražby: 04.06.2024 20:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč