S. K. - Valašské chaloupky
signováno vzadu, rámováno.
Technika: tisk na kartonu
Šířka: 30 cm, výška: 21 cm, rámování: 23 x 32 cm
Konec dražby: 06.02.2024 21:36 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč