Zouhar Jan - Krajina
signováno vlevo dole, rámováno
Šířka: 68,5 cm, výška: 45,5 cm, rámování: 54,5 x 77,5
Konec dražby: 10.07.2024 21:41 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč