Šeříky ve váze
Autor: Helena Zezulová
(1902 Volyně - 1980 Volyně)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 25 cm, výška: 39,5 cm, rámování: 45 x 30 cm
Konec dražby: 11.07.2024 20:14 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč