180. Květiny ve váze - XL Formát
Autor: Helena Zezulová
(1902 Volyně - 1980 Volyně)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 87 cm, výška: 70 cm, rámování: 85 x 102 cm
Konec dražby: 08.10.2024 20:59 SELČ
Zbývá: 17d 7h 13m 47s
Vyvolávací cena: 5 500 Kč