Zakotvené lodě
Autor: Hugo Öfverström
(1900 Kungälv - 1972 Älvsborg, Švédsko)
Signováno vlevo dole, rámováno.
Technika: olej na sololitu
Šířka: 45,5 cm, výška: 38,5 cm, rámování: 54 x 62
Konec dražby: 21.08.2024 20:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 000 Kč