Rybářské lodě
Autor: Hugo Öfverström
(1900 Kungälv - 1972 Älvsborg, Švédsko)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 36 cm, výška: 30,5 cm, rámování: 47 x 53
Konec dražby: 05.08.2024 20:29 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč