Rybářská loď
Autor: Hugo Öfverström
(1900 Kungälv - 1972 Älvsborg, Švédsko)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 35 cm, výška: 29,5 cm, rámování: 44,5 x 50
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 05.08.2024 20:28 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč