Rybářské lodě a čluny
Autor: Hugo Öfverström
(1900 Kungälv - 1972 Älvsborg, Švédsko)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 57 cm, výška: 46 cm, rámování: 53 x 63 cm
Konec dražby: 05.08.2024 20:24 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 7 500 Kč