Zakotvené lodě v přístavu
Autor: Hugo Öfverström
(1900 Kungälv - 1972 Älvsborg, Švédsko)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 58 cm, výška: 45 cm, rámování: 58 x 71,5
Konec dražby: 10.07.2024 20:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč