Zátiší s ananasem
signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, datace: 2019
Šířka: 80 cm, výška: 50 cm
Konec dražby: 11.07.2024 21:39 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč