U Daliborky
Autor: Jan B. Minařík
(1862 Praha - 1937 Praha)
signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: akvarel na kartonu
Šířka: 30 cm, výška: 20 cm, rámování: 29,5 x 39,5 cm
Konec dražby: 10.04.2024 20:01 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč