V naší ulici
Autor: Jan B. Minařík
(1862 Praha - 1937 Praha)
Signováno vlevo dole, rámováno.
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 35,5 cm, výška: 50,5 cm, rámování: 63 x 48 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 12.09.2024 20:59 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč