Gobelín na stěnu
fragment gobelínového čalounění nebo výzdoby interiéru, napnuto na rám, olištováno
Šířka: 72,5 cm, výška: 114 cm, rámování: 117 x 75 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 05.06.2024 21:34 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč